Materace do spania: M&K Foam Koło

M&K Foam Koło to firma, która od 1992 roku dba o komfort i wygodę snu. Jest producentem materacy, stelaży, łóżek i poduszek – czyli wszystkiego, co niezbędne, aby cieszyć się zdrowiem. Wiedza dotycząca dziedziny snu, a także pasja pozwoliła na zdobycie uznania i zaufania Polaków. Materace i stelaże wyróżniają się innowacyjnymi metodami produkcji i solidnością. To właśnie dzięki ofercie M&K Foam Koło mamy możliwość zamówienia między innymi materaca z nowoczesnym i naturalnym lateksem Talalay. W ofercie znajdziemy również materace rehabilitacyjne, piankowe (termoelastyczne, wysokoelastyczne), kieszeniowe – wszystkie wykonane z najlepszych materiałów, z dbałością o każdy szczegół i z niezwykłą precyzją.
Producent (nie tylko materacy) M&K Foam. Pasja, zaangażowanie
Czasy się zmieniają, a wraz z nimi rosną nasze potrzeby i zmieniają się oczekiwania względem snu. Dzisiaj wiemy, że to właśnie sen ma wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Szukamy więc rozwiązań, które wesprą nas, podniosą komfort i zregenerują ciało po intensywnym dniu. To przedsiębiorstwo powstało 29 lat temu, a dzięki ambicjom, zaangażowaniu i wykorzystywaniu najlepszych materiałów, osiągnęło bardzo duży sukces zarówno w samej Polsce, jak i w całej Europie. Dzisiaj solidne materace, wygodne stelaże, piękne łóżka M&K Foam goszczą w większości polskich domów.
Zaufaj doświadczeniu i technologii
Firma M&K Foam przyznaje, że ich sukces opiera się na doświadczeniu, wiedzy, testowaniu nowych technologii i ciągłym doskonaleniu oferty. Obecnie jest przodującym, największym producentem, którego produkty zaspakajają potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Bardzo cieszymy się, że możemy razem współpracować i wnosić do Państwa domów wygodę, komfort i zdrowie.

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: specctore@gmail.com