Filtr

Opinie klientów

Ocena sklepu

4.5/5

Oceny

jakoś usług
5/5
czas dostawy
4.3/5
czas realizacji
3.7/5
poziom obsługi klienta
5/5

» Wszystkie opinie

  oblicz rate

  Łóżka sosnowe

  Chociaż na pierwszy rzut oka nie wydają się szczególnie wyjątkowe i designerskie, nic bardziej mylnego. Łóżka drewniane sosnowe to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Ta oferta skupia na sobie tylko te łóżka, które szczycą się nie tylko elegancją i prostą formą, ale przede wszystkim trwałością i stabilnością. Kiedy właśnie zależy nam na czymś, co będzie niezwykle komfortowe, zdrowe dla naszych pleców, ale także długowieczne, warto przyjrzeć się bliżej. Niejedno sosnowe łóżko nas zaskoczy.

  • Łóżko Lulu z drewna sosnowego
   Dostępny

   1 590,00 zł

   Szczegóły

  Drewniane łóżka sosnowe – klasyka i wygodadrewno sosnowe

  Piękno nie tylko tkwi w szczególe, ale także w prostocie. To właśnie brak tapicerskich zdobień powoduje, że miłośnicy ekologicznych, naturalnych rozwiązań zakochają się w tym surowcu. Przybliża do wykwintności, jakie daje nam Ziemia, dba o wewnętrzny spokój i harmonię, a także o komfort. Podąża za zmieniającymi się trendami wnętrzarskimi i dumnie broni swojego miejsca w czołówce. Poznajmy łóżka sosnowe, które zawrócą nam w głowie i sprawią, że zmienimy definicję wygody.

  Łóżko sosnowe z pojemnikiem

  Łóżka sosnowe o wymiarach 90x200

  Najpopularniejsze wśród wybieranych są łóżka sosnowe 90x200. To idealne wymiary dla singla, jak i dziecka. Ucieszą nie tylko osoby starsze, które doceniają każdy naturalny surowiec, ale również dziecko, które, aby dobrze się rozwijać, potrzebuje jak najbliższego kontaktu z naturą, harmonii i spokoju. Sosnowe łóżka 90x200 nie rozpraszają i pozwalają skupić się na dobrym śnie. Są towarzyszem, ale nigdy nie narzucają swojego wyglądu. To bardzo ważne w każdej grupie wiekowej. Ich trwałość oraz szlachetność pozwoli na długie użytkowanie bez konieczności wymiany stelaża, czy zagłówka.

  Domownicy, którzy nie mają dużo miejsca, będą zachwyceni łóżkami sosnowymi z pojemnikiem. To właśnie one pozwolą na przechowywanie pościeli i ładne, estetyczne zaścielenie łóżka. Inni z kolei zakochają się w minimalistycznych, delikatnych formach bez tej funkcji. Wszystko tak naprawdę zależy od potrzeb i oczekiwań.

  Drzewo sosnowePiękno emanujące z sosny

  Każde łóżko sosnowe, zarówno te 90x200, jak i o innych wymiarach, dzięki pięknej formie i wygodnemu stelażowi stanie się ulubionym miejscem do odpoczynku i spania. Niezależnie od tego, w jakim stylu jest urządzony pokój dziecka, czy sypialnia dorosłego, sosna wpasuje się i pozostanie delikatną, niewymuszoną dekoracją. Warto wspomnieć o tym, że ten surowiec jest ponadczasowy i uważany za jeden z najtrwalszych. Ma w sobie coś, co wewnętrznie uspokaja i przypomina o tym, że to właśnie naturalne rozwiązania są najkorzystniejsze i mają wpływ na nasze samopoczucie. I chociaż możemy zmienić wybarwienie drewna, to i tak sosna da o sobie znać w postaci pięknej aury. Nawet jeśli pomalujemy ją mocno kryjącym kolorem. Obok korzystnej ceny, pięknej struktury, o wyjątkowości sosnowych łóżek decyduje również fakt, że są idealne dla alergików, ponieważ nie zbierają tyle kurzu, co inne surowce. Łatwe w utrzymaniu czystości, chodzące na kompromisy i stworzone po to, aby zapewniać zdrowy sen. Drewniane łóżka sosnowe mają wiele zalet.


  Projekt i realizacja 2014 Dih
  Pozycjonowanie: specctore@gmail.com