Filtr

Producent

Opinie klientów

Ocena sklepu

4.5/5

Oceny

jakoś usług
5/5
czas dostawy
4.3/5
czas realizacji
3.7/5
poziom obsługi klienta
5/5

» Wszystkie opinie

  oblicz rate

  Kolekcja mebli Ariadna

  Kolekcja Ariadna to owoc inspiracji klasycznym meblarstwem. Coraz bardziej i coraz intensywniej marzymy o aranżacjach, w których duch dawnych lat unosi się w powietrzu. Twórcy mebli widzą to i starają się sprostać tym pragnieniom. W odpowiedzi tworzą najrozmaitsze, najbardziej zdobne i kreatywne rozwiązania do naszych domów. Z takiej sposobności zrodziły się te dębowe meble Ariadna, obok których nie przejdzie obojętnie żaden miłośnik drzewnych szykowności. Dostrzeżemy w nich naturalne sploty drewna, ciekawe linie ozdób i charakterystyczne cokoły. Następnie będziemy podziwiać pojemność, która pomoże nam uporządkować rzeczy. A na końcu zachwycimy się dużymi możliwościami względem zagospodarowania przestrzeni. Zwrócimy też uwagę na mistrzowskie, bardzo staranne wykonanie. Czas przenieść się do krainy prawdziwej, rzemieślniczej sztuki.

  Stylizowane meble do salonu w duchu holenderskim

  Salony rodem z minionych epok i lat kojarzą się z bardzo dużą przytulnością i poczuciem bezpieczeństwa. Nie można powiedzieć, że moda na nie powróciła. Aranżacje te są ponadczasowe i tak naprawdę przez cały czas cieszą się popularnością. Jeśli więc zastanawiasz się, czy aby na pewno stylizowane meble to dobry pomysł dla Twojego salonu, to kieruj się bardziej głosem marzeń, niż głosem najnowszych trendów. Wiedz, że kolekcja mebli dębowych Ariadna jest bardzo całościowa i pozwoli poprowadzić przez całą przestrzeń linię zdobnych brył.

  Dębowe komody Ariadna: o różnych wymiarach i wariantach uczynią salon bardzo eleganckim, uporządkowanym miejscem. Możemy zdecydować się tylko na jedną, a możemy, zwłaszcza przy większych metrażach  pozwolić sobie na co najmniej dwie. Każdy model zaskakuje pojemnością i rozbudowaną konstrukcją.

  Nie samymi komodami salon żyje. Warto zwrócić uwagę na stylowe witryny dębowe, które również poszerzą aranżację o przytulne, miłe w odbiorze meble. Tutaj mamy do czynienia z oszklonymi drzwiczkami wsadzonymi w ramę, za którymi kryją się drewniane półeczki. To idealne miejsce na pamiątki rodzinne, czy też różnego rodzaju misy, zastawy porcelanowe.

  W przytulnym, stylizowanym na starodawny salonie czasami telewizor gryzie się z resztą. I na to znajdziemy sposób. Wszak szafki RTV w klasycznym stylu  z kolekcji Ariadna podkreśli naturalność, jednocześnie odwracając uwagę od nowoczesnych udogodnień. Szafki te znajdziemy również w kilku ciekawych wariantach, dzięki czemu całkowicie dopasujemy je pod wymiary nie tylko TV, lecz i całej przestrzeni.

  Kiedyś szafy były w każdym salonie, dzisiaj najchętniej domownicy stawiają je w sypialniach. Niezależnie od naszych potrzeb i wizji, warto zwrócić uwagę i na te pokaźne meble. Stylizowane, dębowe szafy czarują nie tylko koronami, lecz i praktycznością.