Opinie klientów

Ocena sklepu

4.5/5

Oceny

jakoś usług
5/5
czas dostawy
4.3/5
czas realizacji
3.7/5
poziom obsługi klienta
5/5

» Wszystkie opinie

  Raty Santander

  Duże narożniki z funkcją spania

  Duże narożniki z funkcją spania to niezbędny mebel każdego domu i mieszkania, w którym tętni życie. Prezentują się niezwykle pięknie, gustownie. Pasują do każdego salonu ze względu na to, że ich wybór jest bardzo duży. Można je spersonalizować, wybierając rodzaj obicia. Przede wszystkim jednak duże narożniki z funkcją spania to wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. Są miękkie, szerokie i dają dużo miejsca do odpoczynku, do rozmów z rodziną i przyjaciółmi, do świętowania i oglądania filmów. To właśnie takie meble, w których wygodzie się zakochamy. Czytanie książki na takim narożniku jest jeszcze przyjemniejsze. Maratony filmowe wydają się intensywniejsze i radośniejsze. Duże narożniki z funkcją spania to przyjaciele domowników, serca salonów… Serca, które podwyższają standard pomieszczenia i same w sobie są designerskim elementem dekoracyjnym. Niezwykle trwałe, odporne na uszkodzenia… Sprawdźmy, co jeszcze nam oferują i jak bardzo mogą odmienić nasz salon.

  Narożniki duże z funkcją spania

  Nasz salon to jeden z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. Po ciężkim dniu chcemy odpocząć. W weekendy pragniemy nacieszyć się bliskimi. Właśnie dlatego warto, aby jak najlepiej zaaranżować tę przestrzeń  – pod względem przytulności i funkcjonalności. Dobrze zagospodarowany salon to gwarancja satysfakcji naszej i naszych przyjaciół, rodziny. Duże narożniki z funkcją spania mogą przyczynić się do zmienienia pokoju dziennego w miejsce przyjazne i komfortowe. Warto pamiętać również o tym, że dobrze wybrany narożnik to również jeden z najważniejszych elementów dekoracyjnych, który będzie miał ogromny wpływ na odbiór całej aranżacji.

  Kiedyś narożniki stały przy ścianie, w rogu salonu. Dzisiaj są takie piękne i wykwintne, że goszczą się na środku. Dopracowane z każdej strony – cieszą wzrok i sprawiają, że nie można oderwać od nich wzroku. Dobrze zagospodarowują przestrzeń i sprawiają wrażenie gustownego dopełnienia.

  Duże narożniki nadają się zarówno do otwartych salonów, jak i zamkniętych pokoi dziennych.

  Co warto wziąć pod uwagę wybierając idealny narożnik?

  W naszej ofercie znajdują się rogówki z funkcją spania w całej gamie kolorów i stylów, dlatego przede wszystkim warto wziąć pod uwagę wygląd całego salonu. W momencie, kiedy nasz salon nawiązuje do sielskiej Prowansji, powinniśmy przemyśleć, czy nie zdecydować się na narożnik prowansalski. Tak naprawdę urządzanie idealnego salonu do zabawa i podróż w głąb siebie. Może okazać się, że styl klasyczny połączony z nowoczesnym designem to strzał w dziesiątkę i coś, z czym czujemy się naprawdę dobrze, to tzw. eklektyzm aranżacyjny.

  Najpopularniejsze, duże narożniki z funkcją spania to te w stylu:

  • skandynawskim
  • nowoczesnym
  • awangardowym
  • art deco
  • francuskim
  • angielskim
  • romantycznym

  To tylko nieliczne style, które cieszą się ogromną popularnością. Tak naprawdę jest ich znacznie więcej. Warto zaznaczyć, że wszystkie narożniki z naszej kolekcji to narożniki, które nie tylko wyglądają pięknie, gustownie i luksusowo, ale przede wszystkim emanują tym urokiem na cały salon, rozświetlając go, ożywiając.

  Oprócz tego, warto wziąć pod uwagę, czy chcemy, aby duży narożnik z funkcją spania był:

  • lewy
  • prawy
  • modułowy

  Jeden narożnik – tysiące możliwości

  Tak naprawdę wybierając idealny, duży narożnik z funkcją spania, musimy określić, czy ma on mieć pojemnik, czy jest on nam zbędny. Najważniejsze jednak jest to, że możemy wybrać tkaninę obicia. Mamy wpływ na to, czy będzie ona miała wzory, jaką będzie miała strukturę, jaka będzie w dotyku i jakiego będzie koloru. To bardzo ważne, jeśli zależy nam na całkowitym spersonalizowaniu mebla nie tylko pod nasz gust, ale i cały styl aranżacyjny naszego salonu, a nawet mieszkania, domu.

  Narożniki z funkcją spania:

  • Ekskluzywne, bogato zdobione, luksusowe, a może klasyczne, minimalistyczne? Na co się zdecydujemy?
  • Z regulowanym zagłówkiem i podłokietnikami? A może bez podłokietników?

  Duże rogówki z funkcją spania – podsumowanie

  To, ile możliwości aranżacyjnych dają rogówki z funkcją spania, jest ich największą zaletą. Pozwalają uzyskać efekt w naszym salonie taki, jaki chcemy. Bez względu na to, czy dążymy do zimnego stylu loftowego, czy do ciepłej, gościnnej Prowansji – one nam pomogą wydobyć piękno z salonu.

  Przede wszystkim jednak ich duży rozmiar gwarantuje, że wszyscy domownicy i goście będą mieli swoje wygodne miejsce. Świętowanie w salonie od momentu zakupu będzie miało zupełnie inny wymiar: przytulny, komfortowy. A jeśli ktoś z naszych gości zechce zostać na noc, będziemy mogli bez problemu go ugościć.

  Ich popularność nie wzięła się znikąd. Pragniemy otaczać się dobrymi rzeczami i wiemy, jak wielki wpływ ma na nas nasze otoczenie. Kiedy nasz salon będzie charaktery i zacznie emanować życiem, czymś nowym, to i my sami będziemy czuli się jeszcze lepiej, przebywając w nim. To właśnie dlatego tak wiele ludzi decyduje się na duże narożniki z funkcją spania, które można spersonalizować pod swój gust i oczekiwania.

  Projekt i realizacja 2014 Dih
  Pozycjonowanie: specctore@gmail.com