O firmie

Marka Sofy24 powstała na silnych fundamentach - wiedzy, praktyce stolarskiej i doświadczeniu. Nasza firma została założona w 1992 roku i od samego początku zajmuje się produkcją mebli skrzyniowych, stołów, krzeseł oraz mebli tapicerowanych. Meble naszej produkcji mogą być dopasowane do indywidualnych wymagań klientów. Służymy fachowym doradztwem oraz oferujemy przesłanie darmowych próbek tkanin i wybarwień drewna.

Kilka słów o asortymencie
Kolekcje mebli, jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie to nie tylko najwyższa jakość oraz wzornictwo dopasowane do potrzeb i oczekiwań, ale przede wszystkim ogromna różnorodność pozwalająca na urządzenie każdego wnętrza w domu i biurze. Poznawanie i wybór poszukiwanych mebli ułatwia przejrzysty podział na kategorie, kierujący do właściwej grupy produktów. Sprowadzając wzory, dbamy o to, aby mieli Państwo możliwość wyboru w komponowaniu wyposażenia w konkretnym, preferowanym stylu.

Nasz sklep proponuje Państwu:

- meble tapicerowane na indywidualne zamówienie
- nowoczesne i stylowe meble do pokoju dziennego, wśród których znalazły się zarówno meble tapicerowane, wypoczynkowe, jak i meblościanki, ławy czy meble systemowe,
- wyposażenie sypialni, w tym klasyczne i nowoczesne łóżka, szafki i stoliki nocne oraz szeroki wybór szaf,
- komplety stołowe, witryny, komody, zestawy szafek oraz inne meble do jadalni i kuchni,
- meble systemowe, klasyczne i nowoczesne do pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego,
- wyposażenie przedpokoju, w tym szafki, komody, garderoby oraz akcesoria takie jak lustra i wieszaki,

W asortymencie znajdziecie Państwo również specjalne kolekcje mebli stylowych, idealne do aranżowania wnętrz w klimacie vintage.

Co oferujemy naszym klientom?


Wiedza i doświadczenie oraz kilkanaście lat funkcjonowania na rynku zaowocowały licznymi kontaktami handlowymi, dzięki czemu możemy dziś Państwu zaoferować produkty najlepszych wytwórców. Wybieramy jedynie sprawdzone marki, cieszące się popularnością i stanowiące gwarancję wysokiego poziomu 
estetyki oraz trwałości przez długie lata. Współpracujemy z takimi firmami jak: Stark Meble, Alwes, Ceglewski, Contrast,  Next Meble, Costa Blanca, Marco Pelle oraz wiele innych.

Nasza lokalizacja

F.P.U.H Sedia Janiczek Zbigniew
32-731 Żegocina 5
NIP 868-101-87-77
Tel. 14 613 21 93
Tel. komórkowy. 693 461 025
Email: biuro@sedia.pl 
tapicernia
Magazyn

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: specctore@gmail.com