Lista produktów producenta: Wajnert

Wajnert to firma, która od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji mebli wypoczynkowych oraz systemowych. Z uwagi na jakość oferowanych produktów, cieszy się zaufaniem i popularnością wśród klientów – nie tylko w Polsce, ale i za granicą.


Meble powstają w oparciu o kreatywne projekty specjalistów przy pomocy zaawansowanego parku maszynowego bazującego na najnowszych technologiach. Do produkcji wykorzystywane są również najwyższej jakości tekstylia – tkaniny i naturalne skóry pochodzące od renomowanych producentów prosto z Hiszpanii, Włoch czy Turcji.


Wszystkie meble odzwierciedlają aktualne trendy, dzięki czemu wpisują się w oczekiwania klientów w zakresie dostosowania do aranżacji wnętrza. Firma oferuje szeroki wybór wzornictwa – począwszy od klasycznych, a skończywszy na nowoczesnych meblach. Wszystkie dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, co pozwala na precyzyjne dostosowanie wyrobów do osobistych oczekiwań.


Wajnert to firma, która doskonale wpisuje się w potrzeby klientów. Szeroki asortyment pozwala na kompleksowe wyposażenie całego domu – zaczynając od przedpokoju, a skończywszy na salonie czy gabinecie. 

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: specctore@gmail.com