Lista produktów producenta: Marcopelle

Marco Pelle jest dostawcą naturalnych skór obiciowych z przeznaczeniem na meble tapicerowane czy do samochodów. Propozycja skierowana jest zarówno do tapicerni, fabryk mebli tapicerowanych czy projektantów, a także klientów indywidualnych. MarcoPelle pozwala na zamówienie nawet 1 błamu wybranej skóry dostępnej w magazynie.


Firma posiada wieloletnie doświadczenie w swojej branży, co przekłada się na starannie dopasowany asortyment. Tkaniny naturalne sprowadzane są z Europy oraz Ameryki Południowej – największych i i najlepszych źródeł. Na asortyment składają się wyłącznie precyzyjnie wyselekcjonowane gatunki skór każdego rodzaju. Są to skóry korygowane o jedno- lub wielotonowym wybarwieniu i różnym wykończeniu, pełnoanilinowe, półanilinowe czy bycast. Wszystkie posiadają naturalne żyły, zmarszczki, rozstępy, różnica struktury, zabliźnione ukąszenia owadów, co podkreśla unikalność wzorów kreowanych przez naturę.


Marco Pelle to gwarancja doskonałej jakości, niezawodności i profesjonalizmu. Dlatego firma współpracuje z wieloma klientami, którzy – zadowoleni z jakości usług – stale korzystają z aktualnej oferty przygotowanej przez MarcoPelle. 

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: specctore@gmail.com