Lista produktów producenta: Mapatex

Mapa Tex to firma, której fundamentem jest działalność przedsiębiorstwa P.B. Działa nieprzerwanie od 1994 roku, dostarczając najwyższej jakości tekstylia obiciowe. Zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną tkanin Microfibres, które stanowią gwarancję doskonałej jakości oraz bezpieczeństwa i wygody użytkowania.


Mapa Tex posiada w swojej ofercie szeroki wybór tkanin – najmodniejszych i zgodnych z aktualnymi trendami. Każdego roku wprowadza nowe wzornictwo i nowe kolory, dzięki temu tekstylia doskonale wpisują się w każdą aranżację. A wszystko po to, by spełnić oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.


Firma zatrudnia wyłącznie najlepszych fachowców, którzy nie tylko posiadają wiedzę, ale przede wszystkim pasjonują się tkaninami obiciowymi. Dzięki temu nie tylko sprzedają, lecz także służą fachowym doradztwem oraz ułatwiają podjęcie właściwej decyzji zakupowej.


W związku z tym, że oferowane produkty dostępne są w firmowych magazynach, Mapa Tex jest w stanie dostarczyć zamówione tekstylia nawet następnego dnia. Doskonała jakość i szybkość obsługi to atuty firmy. 

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: specctore@gmail.com