Lista produktów producenta: Italveluti

Italvelluti to włoska firma, która – z uwagi na stale rosnącą sprzedaż produktów w środkowej i wschodniej części Europy – otworzyła oddział w Polsce. Dzięki temu posunięciu, na rodzimym rynku pojawiły się najwyższej jakości tkaniny prosto z Włoch, które wyróżniają się doskonałą jakością i niebanalnym wzornictwem.


Firma Italvellutti dostarcza szeroki wybór tkanin obiciowych dedykowanych przede wszystkim sklepom meblarskim oraz fabrykom mebli tapicerowanych. Dbałość o najmniejszy nawet detal oraz zastosowanie nowoczesnych technologii to gwarancja doskonałej jakości. Firma posiada zaawansowany park maszynowy, który pozwala nie tylko na wyspecjalizowaną produkcję welurów i tkanin żakardowych, ale również umożliwia innowacyjne wykańczanie tkanin poprzez pokrywanie ich różnego rodzaju impregnacjami.


Przeglądając ofertę Italvelutti, urzeknie cię niebywałe wzornictwo oferowanych tkanin. Firma współpracuje z największymi ekspertami w dziedzinie projektowania tekstyliów, co pozwala osiągnąć niebywałe efekty wzornicze. Dwa razy w roku wprowadzane są nowe kolekcje tkanin – a wszystko po to, by finalny klient był zadowolony z wyboru, i by meble dokładnie wpisały się w aranżację wnętrza. 

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: specctore@gmail.com