Lista produktów producenta: Fargotex

Fargotex Group to firma, która od samego początku działalności dostarcza najwyższej jakości tekstylia dedykowane sklepom meblarskim oraz fabrykom mebli tapicerowanych. Istnieje nieprzerwanie od 1999 roku, stale podnosząc jakość swoich wyrobów.


 Dbałość o najmniejszy nawet element, wiedza i umiejętności, a także wykorzystanie nowoczesnych technologii i zaawansowanego parku maszynowego zaowocowało produkcją tekstyliów na masową skalę. Wszystkie spełniają standardy bezpieczeństwa (np. OEKO-TEX Standard 100).


Firma Fargotex stawia wysoką poprzeczkę w zakresie produkowania najwyższej jakości tkanin obiciowych. Wyprzedza konkurencję, dostarczając szeroki wybór tekstyliów o zróżnicowanej kolorystyce i różnorodnym wzornictwie. Dzięki pracy sztabu specjalistów, w fabryce Fargotex powstają tkaniny dopasowane i zgodne z najnowszymi trendami.


Fargotex to firma doceniana w branży. Ma na swoim koncie liczne certyfikaty, wyróżnienia podkreślające jej profesjonalizm.  Oferowane przez nią tkaniny kilkakrotnie otrzymywały nagrody, np. Diament Meblarstwa czy Medal Europejski, co świadczy o doskonałej ich jakości. 

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: specctore@gmail.com