Lista produktów producenta: Costablanca

Costa Blanca to firma zajmująca się dostarczaniem najwyższej jakości tekstyliów na potrzeby szerokiej grupy odbiorców. Jej oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również sklepów meblowych czy fabryk mebli tapicerowanych.


Produkowane w oparciu o najnowsze technologie z wykorzystaniem zaawansowanego parku maszynowego, wyróżniają się niebywałą trwałością i wytrzymałością. Nad produkcją  tekstyliów czuwa profesjonalna ekipa, która – dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu – jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość tkanin do mebli tapicerowanych.


Tekstylia produkowane przez Costa Blanca dostępne są w szerokim wyborze wariantów kolorystycznych oraz wariantów wzorów. Dlatego doskonale wpisują się w każdą aranżację wnętrza. Spełniają przy tym oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Costa Blanca ma na swoim koncie współpracę z krajowymi oraz zagranicznymi kontrahentami, którzy – z uwagi na wysoką jakość produktów – stale wznawiają relacje biznesowe. Świadczy to o ogromnym zaufaniu, jakim darzą firmę jej klienci.


Tekstylia produkowane przez Costa Blanca dostępne są pod kilkoma markami, np. Rustika, destiny&design, Nirvana. Trafiły już do milionów domów na całym świecie. 

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: specctore@gmail.com