Filtr

Pojemnik

Możliwość rozłożenia

Regulowany zagłówek

Ocena sklepu

4.5/5

Oceny

jakoś usług
5/5
czas dostawy
4.3/5
czas realizacji
3.7/5
poziom obsługi klienta
5/5

» Wszystkie opinie

  Raty Santander

  Sofy

  Sofy

  Salon, pokój wypoczynkowy lub patio to miejsca spędzania czasu przeznaczonego na relaks, realizowanie zainteresowań, podtrzymywanie kontaktów towarzyskich czy więzi rodzinnych. Urządzanie takich pomieszczeń wymaga szczególnej staranności w doborze mebli, których niezbędnym elementem jest sofa. Ten szczególny mebel pełni podwójną funkcję, z jednej strony gwarantując wygodę podczas wielu godzin spędzanych na rozmowach czy oglądaniu telewizji, a z drugiej pozwalając na małą sjestę bez ryzyka ogólnego dyskomfortu.

  Sofy tworzą bardzo bogatą kolekcję mebli wypoczynkowych przeznaczonych do zróżnicowanych pomieszczeń. Ta różnorodność pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu zarówno do dostępnej przestrzeni, jak i ogólnego stylu wnętrza i jego przeznaczenia. Inne sofy sprawdzą się w pomieszczeniach dużych, przestronnych, a inne w małych pokojach, do których najkorzystniejszy będzie wybór ekonomicznych modeli rozkładanych. Istotny jest również ogólny styl mebli, wykonanych w formie nowoczesnej, klasycznej czy retro, tapicerowanej różnymi rodzajami materiałów, a także skórą. Styl pozwala na dopasowanie modelu do ogólnego wystroju wnętrza.

  Sofa jest meblem przeznaczonym zarówno do wypoczynku w pozycji leżącej, jak i do siedzenia podczas godzin przeznaczonych na relaks. Zależnie od jednej z tych funkcji, jaką mebel będzie spełniał do wyboru są sofy 2 osobwe i sofy 3 osobowe. Pierwsze z nich to sofy, które w postaci złożone zajmują niewiele miejsca, ale można je w kilka chwil przekształcić w wygodną leżankę, a nawet łóżko do spania. Takie modele doskonale sprawdzą się w małych salonach i pokojach wypoczynkowych, w których nie można sobie pozwolić na wydzielenie przestrzeni wyłącznie do celów telewizyjnych czy do spędzania czasu z przyjaciółmi.

  Model rozkładany jest uniwersalny i z powodzeniem może służyć za wygodne siedzisko w ciągu dnia oraz mebel do spania w nocy. Sofy rozkładane 2 osobowe dostępne są w wielu ciekawych wzorach od mniejszych, dwuosobowych po przestronne modele wyposażone w szereg dekoracyjnych poduszek, które sprzyjają wypoczynkowi w pozycji półleżącej. Te ostatnie doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach loftów i dużych przestronnych salonach, w których służą wyłącznie, jako mebel wypoczynkowy i efektowna, praktyczna dekoracja wnętrza.

  Projekt i realizacja 2014 Dih
  Pozycjonowanie: specctore@gmail.com