Lista produktów producenta: Ceglewski

Ceglewski logoCeglewski to producent mebli
ceniony na całym świecie. Jest to polska firma z filozofią, tradycją i zasadami. Każdy mebel wychodzący spod ich ręki jest wyjątkowy i solidny. Są to meble pomagające zachować ład oraz porządek i równolegle takie, które podwyższają standard każdego domu, mieszkania. W ofercie znajdziemy między innymi drewniane komody, łóżka, witryny i biurka. Każde z nich, chociaż mające swój charakterystyczny wygląd, są wyjątkowo piękne, z historią i duszą.

Najbardziej dynamiczne przedsiębiorstwo, które od 1993 roku wprowadza do domów nowy wymiar luksusu i przytulności. Zaufanie do tej marki zrodziło się dzięki zaangażowaniu twórców oraz ich kreatywności. To zaowocowało w meble, które możemy spotkać w luksusowych mieszkaniach, willach i apartamentach. Dobry smak płynący z niewymuszonego piękna oraz solidność zasługuje na taką popularność.

Najlepsza jakość materiałów użytych do produkcji to pewność, że są one trwałe i długowieczne. Drugą kwestią jest inwencja twórcza oraz wielka empatia. Meble Ceglewski są wyrazem szacunku i zrozumienia potrzeb klientów. Nie można odmówić twórcom kreatywności oraz umiejętności podążania za trendami, zachowując przy tym swoją filozofię.

Czasami odnosimy wrażenie, że drewno wyszło z mody. Coraz częściej jest ono zasłaniane przez farby. Nic bardziej mylnego! Odcienie drewna są wciąż popularne, a kolekcja mebli Ceglewski to udowadnia. Znajdziemy w niej klasyczne biurka, które podwyższają standard biur i gabinetów. Takie, które schowają wiele rzeczy, a swoją przestrzennością ułatwią nam pracę. Do biurka, a także do jadalni, znajdziemy wyjątkowe krzesła o wysublimowanych kształtach i różnych poziomach miękkości. Niezwykłe, własnoręcznie zdobione fronty widoczne w komodach i witrynach zachwycą wszystkich. Dla użytkowników lubiących nowoczesne meble także znajdzie się wiele stylowych propozycji. Nowoczesne szafy, które wpasują się we wnętrza luksusowe, art deco i awangardowe sprawią, że zachwycą się nimi wszyscy fani technologicznych rozwiązań.

Nowoczesne stoliki kawowe, a także łóżka klasyczne. Każdy znajdzie wyjątkowy i niepowtarzalny mebel dla siebie. Ceglewski to firma, która jest otwarta na najnowsze trendy wnętrzarskie i zawsze znajdzie sposób, aby zachwycić najbardziej wymagających. Nowoczesne meblarstwo wyróżnia się prostą, ale niezwykle wysublimowaną formą, natomiast klasyka to piękne, własnoręczne rzeźbienia widoczne w praktycznie każdym elemencie mebla.

Warto wspomnieć o samej produkcji mebli, ponieważ to również jest bardzo istotne. Najpierw pomysł rodzi się w głowie, by później znalazł się na papierze. Papier to miejsce, gdzie kreśli się i poprawia, udoskonala. Następnie jest etap produkcji, podczas którego cały czas twórcy zmieniają i nanoszą nowe rozwiązania. Każdy element jest rzemieślniczym tworem, a równocześnie jest doskonały i dokładny. Taka precyzja i fach w ręku należy do wieloletniego człowieka z wielkim doświadczeniem.

Możemy otaczać się różnymi meblami i cieszyć się ich funkcjonalnością i wyglądem. Kiedy jednak chcemy mieć w domu lub mieszkaniu mebel nietuzinkowy, rzemieślniczy i stworzony tylko dla nas, meble Ceglewski nas zachwycą i spełnią marzenia o nietuzinkowym meblu, który wyszedł z produkcji i od razu trafił do rąk własnych. Mają swój klimat, a fakt, że są tworzone tylko dla nas, jest podwójnie satysfakcjonujący.

Polska firma meblowa, która zyskała miłośników na całym świecie? To zasługa wielkiej pasji i poświęcenia. Udoskonalania się, ale również zachowania tradycji i filozofii. Światowa sława luksusowych mebli drewnianych przełożyła się na zaufanie wszystkich klientów. Jesteśmy dumni, że firma Cegielski gości w naszej ofercie, a wszyscy użytkownicy tych ponadczasowych i niezwykle trwałych mebli są zadowoleni i wracają po więcej. Niezależnie od tego, czy szukamy nowoczesnych, designerskich mebli drewnianych, czy klasycznych, z duszą i historią, znajdziemy odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Rozwiązanie te przełoży się na komfort i piękny wygląd wnętrza.

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: specctore@gmail.com