Lista produktów producenta: Alwes

Alwes to firma zajmująca się produkcją mebli tapicerowanych. Działalność rozpoczęta w 1985 roku oraz doskonała jakość wyrobów czyni ją jednym z liderów w tej branży. Zaczynała jako niewielki zakład tapicerski, a dziś jest firmą cieszącą się zaufaniem. Zatrudnia wyłącznie najlepszych specjalistów, których umiejętności i wiedza są gwarancją solidności i trwałości produkowanych wyrobów meblarskich. Dla nich liczy się przede wszystkim jakość i zadowolenie użytkowników, stąd niebywała precyzja podczas pracy oraz dbałość o najmniejsze nawet elementy.


Firma Alwes oferuje doskonałej jakości meble, które doceniają najbardziej wymagający klienci. Wyróżniają się niebywałym komfortem użytkowania oraz estetyką wykonania. Dlatego wyroby firmy z wielkim entuzjazmem przyjmowane są na rynku krajowym oraz międzynarodowym. 


Alwes to szeroki wybór mebli – zarówno klasycznych, jak i utrzymanych w stylu nowoczesnym. Dzięki temu oferowane produkty doskonale wpiszą się w potrzeby oraz preferencje każdego klienta. Wszystkie dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej oraz w urozmaiconym wzornictwie, co pozwoli na dostosowanie do konkretnej aranżacji wnętrza. 

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: [email protected]