Narożniki i sofy z funkcją spania codziennego : Alwes

Logo alvesAlwes to firma, która od 1985 roku tworzy ekskluzywne meble wypoczynkowe. Proces powstawania ich mebli zaczyna się od pomysłu, następnie przechodzi w projekt. Projekt zamienia się w wysoko wyselekcjonowaną propozycję materiałów, kształtów. Wszystko po to, aby każdy mebel wychodzący z tej niezwykłej pracowni był idealny, trwały i solidny. Kiedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a każdy, nawet najmniejszy szczegół dopracowany, tworzą się indywidualne i wyjątkowe rozwiązania do wnętrz.

Kiedy decydujemy się na mebel z pracowni Alwes, musimy wiedzieć, że został on stworzony z myślą o nas i przede wszystkim dla nas. Mamy pewność, że nasze zamówienie jest całkowicie nowe i dedykowane tylko nam. To pozwala tworzyć piękną historię już na samym początku. To ważne, zwłaszcza kiedy traktujemy swoje wnętrze bardzo poważnie i mamy do niego sentyment.

Co składa się na wyjątkowość mebli Alwes? Niewymuszone piękno, finezyjne kształty i przede wszystkim wygoda oraz komfort. W ofercie znajdziemy zarówno meble o klasycznej budowie, jak i te mistrzowskie: z zaokrągleniami, przypominające fale, lub o kształtach, które trudno zdefiniować. Takie, które każdy powinien sam zinterpretować i spróbować określić. Znajdują się tutaj rozwiązania zarówno dla tych kochających minimalizm i luksus, jak i tych, którzy skłaniają się ku kreatywności, artystycznemu wyrazowi.

Wśród propozycji znajdziemy między innymi meble wypoczynkowe modułowe, które swoją sylwetką udowadniają, że można łączyć klasykę z nowoczesnością. Fotele o wysublimowanych, otulających kształtach, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Meble inspirowane glamour, które rzucają nowy cień na ten ponadczasowy styl. Narożniki, które udowadniają, że nawet najśmielsze kolory i odcienie można ze sobą łączyć, ponieważ powstaje z nich coś wyjątkowego. Sofy o kształtach designerskich i nieco finezyjnych.

Ludzie, którzy troszczą się o nasz komfort, są miłośnikami najbardziej luksusowych i trwałych tkanin obiciowych oraz włoskich skór. Wieloletnie doświadczenie pozwala im na tworzenie tylko i wyłącznie sprawdzonych, najlepszych jakościowo i intensywnych w kolorze materiałów. To nie jest tylko pasja i troska o klientów, ale również wielki talent. Każda tkanina oddycha, przez co zwiększa komfort użytkownika i jest odporna na zawilgocenie. Taki talent pozwala proponować meble dopasowane nie tylko do szkieletu, ale przede wszystkim trafiające w gusta najbardziej wymagających. Alwes udowadnia, że piękne kolory i wzornictwo to nie wszystko. Liczy się również dotyk i inne bardzo ważne zmysły.

Wśród propozycji od firmy Alwes znajdziemy wysokiej jakości meble tapicerowane oraz całe kolekcje, które wzbogacą nasz salon, a nas uszczęśliwią. Można śmiało, bardzo szczerze powiedzieć, że Alwes od lat udowadnia z wielkim powodzeniem, że można połączyć piękno z funkcjonalnością i długowiecznością, przez co firma jest bezkonkurencyjna. Zdobyła uznanie wśród najpopularniejszych projektantów wnętrz, jak i klientów indywidualnych, którzy sami urządzają swoją wymarzoną przestrzeń.

Tutaj na pierwszym miejscu stawia się zarówno komfort użytkownika, jak i luksusowy wygląd i niepowtarzalny styl. Twórcy nie chodzą na żadne kompromisy, a fach i mistrzowskie połączenia mają już we krwi. Najwyższej jakości materiały oraz dopracowane szkielety mebli dostarczają domownikom wiele radości i sprawiają, że przywiązują się oni do niezwykłej wygody.

Alwes to ludzie z zasadami. Dostrzegają problem niszczenia ekologii, więc zrobili wszystko, aby zmniejszyć ilość odpadów produktowych. To docenia się bardzo i wywołuje pozytywne uczucia wśród wszystkich.

Warto wspomnieć o tym, że ceniąc sobie indywidualny charakter wszystkich użytkowników, proponują kilka rozwiązań, a także tworzą meble dostosowane zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. W ten sposób mogą uszczęśliwić właścicieli nawet najbardziej kameralnych mieszkań i domów.

Luksusowy, naprawdę wyjątkowy wygląd połączony z najwyższą jakością. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pochodzącą od producenta Alwes.

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: specctore@gmail.com