Filtr

Producent

Opinie klientów

Ocena sklepu

4.5/5

Oceny

jakoś usług
5/5
czas dostawy
4.3/5
czas realizacji
3.7/5
poziom obsługi klienta
5/5

» Wszystkie opinie

oblicz rate

Kolekcja mebli Parys

Na kolekcję Parys składają się drewniane meble brzozowe w odcieniu ciepłego koniaku. Wyróżniają się żłobieniami oraz widoczną klasycznym stylem. Znajdziemy tutaj propozycje skierowane do nastrojowej sypialni, przytulnego salonu, wytrawnej jadalni i profesjonalnego gabinetu. Z ich pomocą właściciele mieszkań i domów wprowadzą ciepły, elegancki klimat niezależnie, czy są one usytuowane na przedmieściach, wsiach, czy w ścisłym centrum dużego miasta. Wszystkie elementy są przemyślane względem ułożenia. Tym sposobem umeblowanie jest bardzo pojemne i praktyczne. Meble Parys są również synonimem jakości. Producent dołożył  wszelkich starań do tego, aby ich propozycje były niezawodne, trwałe i solidne, co z pewnością od  razu dostrzeżemy.

 • Pojedyncza szafka RTV Parys
  Dostępny

  2 060,00 zł

  Szczegóły
 • Szafa klasyczna z lustrem
  Dostępny

  6 830,00 zł

  Szczegóły
 • Witryna drewniana w kolorze brązowym
  Dostępny

  4 330,00 zł

  Szczegóły

Sypialnia jest bardzo ważnym miejscem. To właśnie od niej: od jej ułożenia, aranżacji i zagospodarowania zależy komfort nie tylko naszego snu, ale i naszego życia. Sen bowiem ma decydujący duży wpływ na wszystkie aspekty naszej egzystencji. Kolekcja klasycznych mebli Parys uczyni sypialnię dostosowaną pod wszystkie potrzeby. Ciepłe, działające kojąco wybarwienie mebli rozjaśni pokój na tyle, ile trzeba, czyli stonowanie. Artystyczne zdobienia obdarzą właściciela satysfakcją z posiadania czegoś z duszą, mającego osobowość. Tak jak wspominaliśmy wyżej, w każdym meblu zastosowano maksymalną ilość schowków. Oznacza to, że uprzątniemy wszystkie rzeczy, które dotychczas nie miały swojego miejsca i burzyły tak ważny porządek.

 • W skład kolekcji wchodzi wygodne łóżko ze stelażem w klasycznym stylu. Występuje ono aż w trzech wymiarach, przez co dopasujemy je pod swoje potrzeby i konfigurację sypialni. Łóżko posiada delikatne żłobienia, a najbardziej reprezentatywnym elementem jest wezgłowie wzbogacone o wycięcia.
 • Warto zwrócić również uwagę na pojemne, drewniane komody. Modele różnią się od siebie układem, a także wymiarami, co również jest satysfakcjonujące, jeśli mamy konkretne wymagania. Komody prezentują się bardzo elegancko i mają ciekawe formą cokoły.
 • Szlachetna szafa do sypialni z kolekcji Parys wyróżnia się masywną bryłą oraz lustrem w środkowej części. Za drzwiczkami znajduje się bardzo dużo miejsca na wszelką garderobę.

Możemy dostrzec, że ta klasyczna kolekcja wyróżnia się kompleksowością i bardzo dużą przestrzenią do wszelkich kombinacji względem zagospodarowania sypialni. Mamy możliwość skonfigurowania mebli pod nasze oczekiwania, ale też marzenia względem harmonijnego, dopasowanego miejsca.

Salon z duszą, czyli kolekcja Parys

Życie na zewnątrz toczy się bardzo szybko. Można odnieść wrażenie, że przyśpiesza. Dlatego ważne jest, aby zaaranżować dom tak, aby po przekroczeniu jego progu, wszystko zaczęło toczyć się wolniej, bardziej świadomie i konkretnie. Elegancka kolekcja Parys to idealny pomocnik dla miłośników klasyki, którzy chcą przeobrazić salon właśnie w taką oazę. Nie każdy bowiem odnajduje się w minimaliźnie, czy jasnej, nieco mroźnej Skandynawii. Twórcy tych mebli doskonale o tym wiedzieli. Dlatego stworzyli rozwiązania eleganckie, wyróżniające się ciepłymi barwami i niewstydzące się odrobiny majestatu.

 • Witryny z kolekcji Parys dostaniemy w co najmniej dwóch wariantach: narożnych i tradycyjnych. Obydwa modele witryn są oszklone i dają dużo miejsca na wyodrębnienie ważnych dla domowników przedmiotów. Tak jak wspominaliśmy wyżej – meble dbają o zachowanie ładu i porządku. To właśnie dlatego nawet do witryn zostały wstawione szufladki.
 • Bardzo dużą uwagę przykuwa drewniana szafka RTV. Dostrzegamy w niej praktyczność, ale również szlachetne zdobienia. Twórcze ukucia, cokoły – temu niewielkiemu meblu naprawdę nie zabrakło charakteru. Szafka ta udowadnia, że nawet tak z pozoru prosta czynność, jaką jest oglądanie telewizji, może opiewać w elegancję.
 • Brzozowe komody klasyczne z kolekcji Parys również pasują do salonu. Będą dbały o to, aby nic nas nie rozpraszało i żeby salon nie był przytłoczony nadmiarem rzeczy. Okazałe blaty aż kuszą, aby postawić na nich ozdoby.

Uczynienie azylu z salonu bywa kłopotliwe, ale z meblami Parys będzie to niezwykle proste, jeśli tylko gustujemy w bardzo klasycznych, naturalnych rozwiązaniach.

Elegancka przestrzeń z klasycznymi meblami Parys

Kolekcja klasycznych mebli Parys wprowadzi do wnętrza ciepło, niezwykły klimat i utęsknioną elegancję. Pozwoli stworzyć niezwykle komfortowe miejsce do życia. Decydując się na jakiekolwiek zakup mebli, zwracamy również uwagę na to, aby  były one solidne. Wszak mają nam służyć przez naprawdę długi czas, a nawet być przekazywane z pokolenia na pokolenie. W przypadku tych propozycji możemy mieć pewność nieustannego użytkowania. Zapraszamy serdecznie do przyjrzenia się tym nietuzinkowym, mającym duszę propozycjom.

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: specctore@gmail.com