Filtr

Opinie klientów

Ocena sklepu

4.5/5

Oceny

jakoś usług
5/5
czas dostawy
4.3/5
czas realizacji
3.7/5
poziom obsługi klienta
5/5

» Wszystkie opinie

  oblicz rate

  Materace partnerskie

  Sen jest potrzebny wszystkim. Komfort, poczucie relaksu, odpoczynek w wygodnych warunkach to gwarancja szczęścia, młodości i dobrego samopoczucia. Przesypiamy ⅓ życia, więc warto zadbać o to, aby każdy nasz wieczór był intensywny pod względem regeneracji. Jak to zrobić, kiedy dzielimy łóżko z kimś, kto ma nieco inne preferencje i potrzeby? Materace partnerskie to najlepsze rozwiązanie dla par, które mają zarówno inną definicję wygody, jak i różnią się od siebie pod względem wzrostu i wagi ciała. Pozwalają na znalezienie kompromisu, który przełoży się na podwyższenie jakości życia obydwojga. Skonstruowane tak, aby zadowolić wszystkich. Najwyższej jakości, aby służyć owocnie przez wiele lat. Materace małżeńskie cieszą się coraz większą popularnością wśród spragnionych odpoczynku domowników. Innowacja, technologia, w zgodzie z naturą i ekonomią. Czy to możliwe? Oczywiście, że tak. Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą każdego, kto pragnie wysypiać się u boku drugiej połówki, gwarantując i sobie i jej całkowitą wygodę, regenerację.

  • Dostępny

   3 211,00 zł

   Szczegóły
  • Dostępny

   3 736,00 zł

   Szczegóły

  Materace dla pary. Innowacja i wsłuchiwanie się w potrzeby 

  Lata pracy, badań i wysiłku przełożyły się na rozwiązanie, z którego korzysta już większość par w Polsce i na świecie. Materace partnerskie pozwoliły wielu zakochanym na ustabilizowanie swojego rytuału snu, bez konieczności poświęcania się dla partnera. Jak wiadomo, mężczyźni różnią się budową ciała od kobiet i z tego powodu oczekiwania względem materaca są inne. To rozwiązanie polecane jest więc partnerom o odmiennej wadze i potrzebach. Warto pamiętać jednak, że materac materacowi nie jest równy. Warto zaufać producentom, którzy od wielu lat dbają o zdrowy sen konsumentów i cieszą się najlepszymi rekomendacjami. Tylko w ten sposób mamy pewność i gwarancję satysfakcji.

  Jakie są najlepsze materace partnerskie? Kolekcja Adam i Ewa

  Najpopularniejsze i zarazem jedne z najlepszych materacy dla par są te z kolekcji Adam i Ewa przodującego, polskiego producenta M&K Foam. Te materace cechują się najwyższą jakością wykonania, a także jakością materiałów. Warto zaznaczyć, że możemy zamówić je na wymiar. Kolejnym ich atutem jest możliwość wyboru pomiędzy materacem kieszonkowym a piankowym.

  Do wyboru mamy dwa kieszonkowe materace z kolekcji dla par Adam i Ewa. W środku znajdziemy gęsto rozmieszczone sprężyny w osobnych kieszonkach. Dzięki temu materace te działają punktowo i elastycznie na każdy element ciała. To rozwiązanie bardzo zdrowotne zwłaszcza dla odcinka kręgosłupa. Podczas snu materace te dbają o zachowanie naturalnej krzywizny. W górnej części materaca znajduje się pianka podzielona pionowo na dwie części. Z jednej strony jest to pianka Komfort Hard, z drugiej Komfort Soft. Strona z Komfort Hard (twardsza) przeznaczona jest do użytkowania przez partnera cięższego, a komfort soft (miększa) dla partnera o niższej wadze.

  Materace piankowe partnerskie składają się z samych pianek HR. Pianki te oczywiście różnią się od siebie właściwościami. W materacu Adam i Ewa LXI znajdziemy np. piankę lateksoidalną, która łączy właściwości pianki i lateksu. W ten sposób zapewnia jeszcze większą sprężystość. Nie zmienia to jednak faktu, że konstrukcja jest podobna jak w przypadku materacy kieszeniowych. Każdy materac dla dwojga ma warstwę piankową podzieloną na dwie części: hard i soft.

  Dlaczego warto zainwestować w materac partnerski?

  Partnerzy, którzy urządzają lub zmieniają swoją sypialnię, bardzo często przywiązują dużą uwagę do wyglądu i budowy łóżka, lecz nie poszerzają swojej wiedzy dotyczącej materaców. Efekt tego jest taki, że nie wysypiają się, jest im niesamowicie niewygodnie, a z czasem – zaczynają pojawiać się różnego typu bóle i drętwienia. Najczęstszą przyczyną jest źle dobrany materac albo właśnie niedostosowany do indywidualnych potrzeb i wagi każdego z nich. Materace dla par Adam i Ewa są oddychające, ekologiczne, polecane alergikom. Ich wybór jest inwestycją nawet na kilkanaście lat. Tak długą żywotność zawdzięczają innowacyjnym metodom i badaniom.

  Podsumowując, materac partnerski:

  • Zagwarantuje całkowite podparcie ciała dwóch osób.
  • Będzie wspierał naturalną krzywiznę kręgosłupa „S”.
  • Będzie cichy w użytkowaniu.
  • Nie będzie przenosił drgań partnera podczas zmiany pozycji snu czy też wstawaniu/kładzeniu się do łóżka.
  • Dostosuje się do wagi ciała, a także do wzrostu.
  • Zapewni pełen regeneracji, nieprzerwany sen. Diametralnie zwiększy komfort i wygodę. Wpłynie pozytywnie na zdrowie i samopoczucie dwóch osób.
  • Będzie oddychał, przepuszczał powietrze. Zapobiegnie powstawaniu wilgoci i pleśni.
  • Okaże się niesamowicie higieniczny i łatwy w dbaniu i czyszczeniu. To informacja bardzo ważna dla astmatyków i alergików.

  Każdy materac partnerski Adam i Ewa jest wzmocniony pokrowcem na zamek błyskawiczny Aloe Vera. Pokrowiec ten posiada właściwości antyalergiczne i zdrowotne. Pozytywnie wpływa na wygląd skóry i wspomaga jej ukrwienie. Wszystko dzięki użytemu przy produkcji olejku aloesowego. Można bardzo łatwo go zdjąć i wyprać.