Lista produktów producenta: Stark Meble

Stark to firma rodzinna, której podwaliny sięgają 1970 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych.


W ofercie dostępne są zarówno tapicerowane meble klasyczne oraz nowoczesne. Dzięki tak różnorodnemu asortymentowi, Stark spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wsłuchując się w indywidualne potrzeby zleceniodawców, firma jest w stanie stworzyć meble idealnie odzwierciedlające wyobrażenia klientów. Indywidualnie dobierane tkaniny czy zastosowanie drewnianych elementów ozdobnych – na to można liczyć, decydując się na współpracę.


Meble tapicerowane powstają w oparciu o zaawansowane technologie i przy wykorzystaniu najwyższej jakości tkanin. A to wszystko z udziałem odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy są fundamentem sukcesu firmy Stark


Precyzję i staranność wykonania, dbałość o najmniejszy nawet detal i atrakcyjne wzornictwo doceniają klienci nie tylko z Polski, ale również z zagranicy (m.in. Anglii, Belgii, Holandii, Norwegii, Szwecji, Finlandii). Firma posiada także wiele wyróżnień, w tym najważniejsze – „Perła Kaszub” w kategorii „Firma Roku” (2002). 

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: [email protected]