Narożniki i kanapy z funkcją spania codziennego: Stark Meble

Logo Stark mebleStark to firma rodzinna, której podwaliny sięgają 1970 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych.


W ofercie dostępne są zarówno tapicerowane meble klasyczne oraz nowoczesne. Dzięki tak różnorodnemu asortymentowi, Stark spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wsłuchując się w indywidualne potrzeby zleceniodawców, firma jest w stanie stworzyć meble idealnie odzwierciedlające wyobrażenia klientów. Indywidualnie dobierane tkaniny czy zastosowanie drewnianych elementów ozdobnych – na to można liczyć, decydując się na współpracę.


Meble tapicerowane powstają w oparciu o zaawansowane technologie i przy wykorzystaniu najwyższej jakości tkanin. A to wszystko z udziałem odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy są fundamentem sukcesu firmy Stark


Precyzję i staranność wykonania, dbałość o najmniejszy nawet detal i atrakcyjne wzornictwo doceniają klienci nie tylko z Polski, ale również z zagranicy (m.in. Anglii, Belgii, Holandii, Norwegii, Szwecji, Finlandii). Firma posiada także wiele wyróżnień, w tym najważniejsze – „Perła Kaszub” w kategorii „Firma Roku” (2002). 


Łączą klasykę z nowoczesnością, a w efekcie uzyskują meble wyjątkowe o wysublimowanym wyglądzie, trafiające w gusta klientów. Otwarci na ich propozycje, słuchają i tworzą coraz śmieszne rozwiązania. Podążają za najnowszymi trendami, ale zawsze w swoich pracach pozostają sobą i to widać w każdym elemencie. Luksus płynący z ich tapicerowanych mebli jest widoczny i bardzo doceniany. Przepiękne pikowania, kończące się guzikami, połączone z przeszyciami. Podłokietniki o wyprofilowanych kształtach, najśmielsze oparcia stworzone z myślą o wygodzie i walorach estetycznych. Ekskluzywne, wysokogatunkowe tkaniny i wiele, wiele innych…


Spójrzmy na sofy pochodzące spod skrzydeł Stark. Niektóre posiadają zdobienia, a inne są całkowicie gładkie. Miękkie poduchy dodają elastyczności, a idealna wysokość siedzisk zapewnia maksimum komfortu. Charakterystyczną cechą produktów marki Stark jest oddziaływanie na zmysły, zanim jeszcze usiądziemy na wygodnym meblu wypoczynkowym. Z daleka zarówno fotele, jak i narożniki zapraszają do odpoczynku i zregenerowania sił. Materiały kryjące się wewnątrz zapewniają przystosowanie się do sylwetki, co zwiększa satysfakcję z użytkowania. Za tym wszystkim stoi również konstrukcja mebli, która dopracowywana jest w najmniejszym szczególe przez twórców Stark.


Tapicerowane meble to nie jest prosta sprawa. Codziennie twórcy i projektanci firmy Stark słuchają potrzeb użytkowników, jednocześnie mając duże doświadczenie i proponując. Czasami swoimi kolekcjami mówią o tym, żeby klienci dali wodze fantazji, a czasami uspokajają, trafiając w gusta miłośników klasyki. Robią to bardzo dobrze, nie tylko z wyczuciem stylu, ale także z wyczuciem potrzeb. W końcu sami są ludźmi, którzy chcieliby odpocząć i wiedzą, że odpoczynek czeka na nich w salonie marzeń. Z wielkiej pasji i z potrzeby serca rodzą się meble tapicerowane o wysublimowanym, luksusowym charakterze.


Kiedy pokochamy meble wypoczynkowe Stark do salonu, warto zapoznać się z ofertą łóżek. Łóżka do sypialni Stark (większości propozycji) posiadają pojemniki, co jest niezwykle przydatne. Mają stylowe, długie zagłówki i dostarczają wiele wygody. Dbają o jakość snu i mają wpływ na satysfakcjonujące poranki. Sprawiają, że klienci zakochują się w nich od pierwszego wejrzenia, a po zakupie nie wyobrażają już sobie wnętrza bez ich mebli. Można powiedzieć, że z ich dzieł emanuje ciepło o przyciąganie, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.


Wspieramy polskie przedsiębiorstwa i ludzi z wielką pasją. Wierzymy, że to, co nasze, jest satysfakcjonujące i niezwykle komfortowe, a także piękne. Polskie meblarstwo przeradza się w imperium dla miłośników sztuki aranżacyjnej i projektantów wnętrz. Stark jest na to najlepszym dowodem. Meble o kształtach nadzwyczajnych, niezwykle trwałe i solidne materiały, a także misja firmy. To wszystko decyduje o tym, że meble wychodzące spod rąk Stark są osobiste, wyjątkowe i mają charakter oraz duszę. Dla wszystkich, którzy kochają meble nadzwyczajne, charakterne, oferta tej firmy będzie spełnieniem marzeń o wnętrzu luksusowym, ale i spersonalizowanym i niezwykle funkcjonalnym.

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: specctore@gmail.com