Rabaty

1. Rabat na "Pierwsze zakupy w sklepie sofy24.pl" - 50 zł Sofa i narożnik

Klient, który jest fanem profilu na Facebook www.facebook.com/sofy24pl lub dodał do obserwowanych profil sklepu na Instagramie www.instagram.com/sofy24.pl, otrzymuje 50 zł rabatu na pierwsze zakupy w sklepie, jeśli wartość zakupu wyniesie minimum 1000 zł (nie wliczając w to kosztów przesyłki). O chęci skorzystania z rabatu należy poinformować obsługę sklepu w momencie składania zamówienia.

Szczegóły promocji "Pierwsze zakupy w sofy24.pl"
Rabat jest skierowany do osób, które są fanami profilu www.facebook.com/sofy24pl  lub/oraz dodali do obserwowanych profil www.instagram.com/sofy24.pl. Rabat jest udzielany jednorazowo przy wartości zamówienia min. 1000 zł (bez kosztów wysyłki), na podstawie dodanej uwagi do zamówienia: „rabat Facebook” i/lub „ rabat Instagram”, oraz koniecznie podania pełnej nazwy swojego profilu, również ze znakami specjalnymi. Sklep weryfikuje tę informację poprzez sprawdzenie obecności nazwy profilu Klienta wśród fanów strony www.facebook.com/sofy24pl lub obserwujących www.instagram.com/sofy24.pl.


2. Drugie i kolejne zakupy w sofy24.pl

Klient może mieć przyznany rabat uznaniowy w zależności od kwoty zamówienia.


3. Rabat za przesłanie zdjęć mebli - "Foto Promocja" - 100 zł meble tapicerowane

Jeśli po dostawie mebli są Państwo zadowoleni z zakupu, a końcowy efekt cieszy Państwa oczy, prosimy o wykonanie zdjęć i wysłanie ich na adres: biuro@sofy24.pl. W zamian odwdzięczamy się rabatem w wysokości 100 zł. Zdjęcia zostaną umieszczone w naszej galerii "zdjęć klientów", na stronie produktu i/lub mediach społecznościowych.

Warunki i zasady udziału w promocji
1. Aby skorzystać z promocji klient zobowiązuje się do przekazania wykonanych przez siebie zdjęć zakupionych produktów na adres e-mail: biuro@sofy24.pl
2. Przekazane zdjęcia przechodzą pod własność firmy F.P.U.H Sedia – właściciela sklepu internetowego Sofy24.pl i mogą być przez nią wykorzystane na stronie internetowej sklepu oraz w innych kanałach komunikacji i promocji (Facebook, Instagram)
3. Klient wysyłając zdjęcia wyraża zgodę na powyżej opisane wykorzystanie materiałów
4. Promocja łączy się z innymi akcjami i rabatami
5. Promocja obowiązuje w sklepie internetowym pod adresem www.sofy24.pl
6. Promocja obowiązuje do odwołaniaSofa do salonuSofa tapicerowana do salonu ściągane pokrowce Sofa tapicerowana do salonu

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: specctore@gmail.com