Lista produktów producenta: Zumm

Kunszt, dobry smak i mnóstwo potencjału ukrytego w prostych formach i sylwetkach. Poznajmy markę ZUMM, która wyznacza outdoorowe trendy od dziesięciu lat. W towarzystwie luksusu i minimalizmu nawet najbardziej wymagający domownik poczuje się spełniony. Motywem przewodnim jest harmonia, potrzeba spokoju i najbardziej wykwintnych rozwiązań.


Każdy detal jest spójny z pozostałymi częściami, nie ma kompromisów – wszystko musi być całością. Nawet kiedy łączone są surowce, kolory, a w grę wchodzi geometria, ma wyglądać perfekcyjnie, jednolicie. W końcu, każde miejsce, gdzie pragniemy odpoczywać na świeżym powietrzu, musi być sprzyjające, symetryczne. ZUMM to zestawy wypoczynkowe, pojedyncze fotele, wszystkie rozwiązania do ogrodu i na taras, które będą się wyróżniać. Ozdobią przestrzeń i ją wzbogacą, pokażą nurt, styl, a nawet zdominują.


Wysublimowany charakter i piękno płynące z minimalistycznych kształtów to, jedno. Drugie to najbardziej jakościowe i solidne materiały, surowce, które nigdy nie zawiodą. Tutaj mistrzowie meblarstwa współpracują z architektami, a owocem tego jest wyjątkowa trwałość i luksus. Wszystko po to, aby zapewnić domownikom nie tylko doznania estetyczne, wzrokowe, ale również niezawodność o każdej porze roku. ZUMM to także synonim komfortu. Miękkość, dopasowanie i elastyczność. Wysoko wyselekcjonowane rozwiązania, które wzmacniają wygodę i sprawiają, że każda chwila na świeżym powietrzu jest relaksująca, budująca i naprawdę przyjemna.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: specctore@gmail.com