Filtr

Producent

Opinie klientów

Ocena sklepu

4.5/5

Oceny

jakoś usług
5/5
czas dostawy
4.3/5
czas realizacji
3.7/5
poziom obsługi klienta
5/5

» Wszystkie opinie

oblicz rate

Stolik do ogrodu

Stoliki ogrodowe z technorattanu to obowiązkowy element zewnętrznej przestrzeni. W końcu każdy z nas chce usiąść i odpocząć w towarzystwie gorącej herbaty, słodkiego napoju. Jeden stolik może nam to ułatwić i uprzyjemnić każdą taką chwilę. Mały stolik z technorattanu pozwoli nam odłożyć wszystko, co powinno mieć swoje miejsce: niezależnie, czy znajduje się przy fotelu, krześle, czy basenie. Niby mała rzecz, a cieszy. W dodatku przepięknie dekoruje zewnętrzną przestrzeń, wzbogacając ją o funkcjonalne rozwiązania i dobry styl. Technorattan dba o to, aby były niezawodne w każdej sytuacji, jednocześnie będąc odporne na każdą pogodę. Nie musimy więc obawiać się, że na dworze deszcz, czy mróz. One udowodnią, że niczego się nie boją. Co najważniejsze, będą służyć przez lata, codziennie zadowalając domowników. Stwórzmy wymarzone miejsce na podwórzu, które będzie dostosowane do naszych potrzeb i wyglądało tak, jak lubimy. To niezwykle łatwe. Ta oferta skupia na sobie tylko takie rozwiązania. Solidne, trwałe i bezsprzeczne pod względem estetyki i piękna.

Stoliki ogrodowe z technorattanu – dodatek, czy może coś więcej?

O małych stolikach, czy to ogrodowych, czy tarasowych, mówi się, że są idealnym dodatkiem. Warto jednak wiedzieć, że są one bardzo ważne, szczególnie dla tych, którzy cenią sobie pełen komfort. To właśnie w ich minimalnym często wymiarze tkwi wielki potencjał. Odłożenie książki, balsamu, telefonu, czy też filiżanki. Te rzeczy są bardzo ważne dla nas, więc zasługują na najlepsze rozwiązania. Spełniają więc nie tylko funkcję dekoracyjną, stylowego dodatku, ale przede wszystkim pozwalają poczuć całkowitą swobodę. Kiedy wybierzemy ten, który pasuje do naszego gustu i stylu, będziemy czuli podwójną satysfakcję i radość.

Stolik kawowy technorattan. Rodzaje, formy i sylwetki

Powszechnie nazywa się je stolikami kawowymi, ale tak naprawdę zostały stworzone po to, aby służyły pod każdym względem. Znajdziemy je w różnych formach, a także stylach, co pozwoli na urządzenie tarasu, balkonu, ogrodu wedle swoich marzeń.

  • Stoliki okrągłe. Bardzo często są wysokie, więc pozwalają na komfortową pozycję podczas posiłków, a nawet pracy. Możemy dobrać do nich krzesła i fotele.
  • Małe stoliki z technorattanu kwadratowe. Są coraz bardziej popularne ze względu na ich formę. Idealnie spisują się przy basenach, a także miejscach zabaw dzieci. Niezastąpione na mniejszych tarasach i balkonach. Ich nowoczesny styl pozwala uzyskać pożądany efekt aranżacyjny.
  • Niskie stoliki ogrodowe wykonane z technorattanu. Pozwalają na piękne i praktyczne zaaranżowanie przestrzeni, niezależnie, czy wokół znajduje się zestaw wypoczynkowy, czy leżaki. Są modne i niezwykle stylowe. Oprócz tego, że można je łączyć, oferują dużo miejsca, które z pewnością docenią najbardziej wymagający.

Mały stolik z technorattanu – mnóstwo możliwości aranżacyjnych

Nawet małe przestrzenie mogą cieszyć się funkcjonalnością. Prawda jest taka, że uwielbiamy minimalistyczne rozwiązania. Doskonale wiemy, że właśnie w nich tkwi potencjał i wielkie możliwości. Tak więc nie rezygnujemy z wygody, w obawie o brak miejsca. Inwestujemy w stoliki kawowe, za których długowieczność odpowiada technorattan. Bardzo doceniany surowiec, który ma wiele ważnych właściwości. Odporność na czynniki takie jak wilgoć, mróz, promienie UV, a także niebywałą zdolność do upiększania każdego miejsca. Kiedy zastanawiamy się, czy jeden stolik nie zaburzy całości aranżacyjnej, musimy wiedzieć, że:

  • Stolik kawowy z technorattanu idealnie komponuje się z minimalistycznym stylem, także w duchu Skandynawii. Jest funkcjonalny, reprezentatywny i niezwykle skromny, wyjątkowy na swój sposób.
  • Takie stoliki mogą towarzyszyć sielskiej Prowansji, ponieważ możemy wybrać ciepłą kolorystykę, odpowiadająca za główne cechy tego nurtu. Pokazują, że rodzinność widoczna jest nawet w najmniejszych szczegółach.
  • Są uzupełnieniem bogatego art deco. Luksus widoczny jest w ich własnoręcznych pleceniach, a także w tym, że pokazują, jak bardzo liczą się detale.

Możemy je łączyć z każdym zamysłem. Odpowiadają na wszelkie potrzeby, również te związane z wyglądem całej przestrzeni. Pozwalają na swobodę, która jest ceniona przez najbardziej wymagających, ceniących dobry gust i nietuzinkowość domowników.

Czego jeszcze nie wiemy lub z czego nie zdajemy sobie sprawy?

Za każdym stolikiem stoi jego właściciel. Właściciel, użytkownik, domownik, który chce poczuć się rozumiany, który chce odpocząć. Wyobraźmy sobie sytuację, że chcemy odłożyć szybko telefon i pobiec do basenu, lub bawiących się dzieci. Kiedy schowamy go do kieszeni, to może wypaść i zgubić się po drodze. Bardzo możliwe, że będzie dzwonił, nie pozwalając odpocząć. W tej sytuacji można zabawnie powiedzieć, że stolik jest bohaterem takich nieprzewidywalnych, spontanicznych, lecz ważnych sytuacji. To samo dotyczy się wypicia kawy w spokoju, kiedy to odkładamy filiżankę, lub kubek i chcemy nacieszyć się widokami, zrobić sobie przerwę.

Jak widzimy, jedna, z pozoru mała rzecz przeznaczona dla naszej strefy zewnętrznej, może całkowicie odmienić definicję komfortu. Warto zaufać wiedzy i jakości. W końcu to właśnie w tych małych meblach dostrzegamy najwięcej potencjału.

Projekt i realizacja 2014 Dih
Pozycjonowanie: specctore@gmail.com