Filtr

Producent

Opinie klientów

Ocena sklepu

4.5/5

Oceny

jakoś usług
5/5
czas dostawy
4.3/5
czas realizacji
3.7/5
poziom obsługi klienta
5/5

» Wszystkie opinie

  oblicz rate

  Meble ogrodowe

  Niezależnie od tego, czy nasze serca skradły modułowe meble ogrodowe, czy może meble z technorattanu, musimy wiedzieć, że możemy połączyć te dwie cechy. Nasz ogród to wyjątkowe miejsce, które zasługuje nie tylko na kompleksowe, ale również luksusowe i solidne rozwiązania. Oferta skupia na sobie wyjątkowe, stylowe propozycje, które będą użyteczne o każdej porze roku, a my będziemy cieszyć się nimi przez wiele lat. Z nimi miło i przyjemnie ugościmy bliskich, zrobimy grilla w rodzinnym gronie, odpoczniemy podczas chwili wytchnienia. Oferta udowadnia również, że każdy, niezależnie od gustu i oczekiwań, może znaleźć wymarzone meble ogrodowe. Wyróżnia ją również fakt, że wszystkie propozycje są solidne i odporne na czynniki zewnętrzne, takie jak deszcz, mróz, promienie UV. Kiedy więc naszą zewnętrzną przestrzeń traktujemy jak inwestycję i oczekujemy dostosowania się do każdych okoliczności, możemy spełnić swoje marzenia o idealnej przestrzeni na świeżym powietrzu, bez konieczności zmiany mebli co sezon.

  Wybieramy idealne meble ogrodowe

  To naturalne, że chcemy, aby nasz ogród był wyjątkowy i użyteczny, Zewnętrzna część naszej posesji służy przecież pasji i odpoczynku na świeżym powietrzu. Meble ogrodowe zawsze muszą być dostosowane do naszych oczekiwań i wizualnych marzeń. Wybór odpowiednich wcale nie jest prosty. Należy wziąć pod uwagę liczbę domowników, a także liczbę naszych gości, których chcemy zaprosić do siebie np. na weekend. Tutaj chodzi przede wszystkim o wielkość stołu, sofy, ilość krzeseł w zestawie. Warto również wziąć pod uwagę oczekiwania względem pogody. Kiedy zima nie jest nam straszna, a każdy cieplejszy dzień bez śniegu wykorzystujemy na wypicie kawy, oczekujemy odporności od mebli.

  Zestawy wypoczynkowe do ogrodu – czemu mają służyć

  Rozwińmy teraz kwestię tego, czy mają one za zadanie pomieszczenie dużej ilości znajomych, bliskich, czy raczej być mniejsze, aby tylko cztery osoby zjadły lub odpoczęły przy stole. Bardzo często zapominamy, że ważna jest również kwestia samej powierzchni użytkowej ogrodu. Kiedy dysponujemy dużą ilością hektarów, możemy pozwolić sobie na duży zestaw wypoczynkowy do ogrodu, natomiast jeśli mamy mniej miejsca, przemyślmy kwestię, czy aby na pewno chcemy, aby zestaw zdominował to miejsce. Wszystko zależy od naszych preferencji i oczekiwań. Nie możemy o tym zapomnieć.

  Modułowe meble ogrodowe i ich magiczna moc

  Kiedy lubimy zmiany lub po prostu nasz ogród jest zbyt mały, a jednak zależy nam na przestronności podczas wspólnego grillowania, przyjęć, idealnym rozwiązaniem wydają się modułowe meble ogrodowe. Pozwalają na rozdzielenie poszczególnych części jako pojedyncze fotele, a także scalania ich, aby zmieniły się w wygodny narożnik. Możemy dowolnie modyfikować układ i cieszyć się pełnym komfortem. Meble do ogrodu modułowe to również idealna propozycja dla tych, którzy chcieliby korzystać z zestawu tylko podczas przyjęć, a na co dzień cieszyć się skromniejszą wersją, np. ze względów powierzchni.

  Meble z technorattanu do ogrodu – dlaczego cieszą się taką popularnością?

  Technorattan jest niezwykle odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne. Uważany jest za idealny, jeśli chodzi o meble ogrodowe. To ucieszy szczególnie tych, którzy chcieliby użytkować meble naprawdę przez długi czas. Reaguje praktycznie niezmiennie, nawet jeśli wystawiony jest na silny deszcz, lub promieniowanie słoneczne. W połączeniu z pokrowcem zadziwia swoją długowiecznością. Niezwykle łatwy w czyszczeniu sprawdzi się w każdych okolicznościach. Drugim, bardzo ważnym faktem, który wpłynął na ich popularność, jest ich niezwykły styl. W tej ofercie znajdują się tylko te, które są wyplatane ręcznie, a wyglądem przypominają bardzo ciepłą i luksusową w odbiorze wiklinę. Meble technorattanowe wpasują się dzięki temu w każdy styl, począwszy od minimalistycznego, na bogatym, pełnym dodatków art deco kończąc. Niezależnie więc od tego, czy wieczorami nasz ogród ma zamieniać się w romantyczne, kameralne miejsce, lub ozdobioną światłami przestrzeń dla imprez, meble z technorattanu pozwolą uzyskać pożądany efekt.

  Urządzanie ogrodu, tarasu, patio – przygoda, która nie ma granic

  W tej wyjątkowej ofercie znajdziemy zarówno meble z technorattanu, jak i te wykonane z aluminium. Nie tylko odnajdziemy zestaw obiadowy, ale także wygodne, komfortowe fotele wiszące na taras, skrzynie ogrodowe, które zmieszczą każdą ważną dla nas rzecz. Stoliki, które swoją lekkością i poręcznością zaskoczą i usprawnią odpoczynek. Posłużą także jako dodatkowe miejsce na odłożenie talerzy, wszelkich elementów dekoracyjnych. Kiedy traktujemy nasz taras, ogród, balkon i patio wyjątkowo, musimy wiedzieć, że te miejsca zasługują one na takie same, trwałe i solidne rozwiązania. Niezależnie, czy uwielbiamy samotne wieczory, relaks przy książce, czy posiłki w gronie bliskich. Urządzanie ogrodu, przestrzeni zewnętrznej to podróż, której owocem muszą być rozwiązania odpowiadające naszym gustom i wszystkim potrzebom. To jest możliwe i tak naprawdę dzieli nas tylko krok od spełnienia naszych marzeń.

  Projekt i realizacja 2014 Dih
  Pozycjonowanie: specctore@gmail.com